HiKoki DH45MEWSZ SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1500 W, 16 J, 9 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH45MEWSZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
VILÁGÚJDONSÁG: szénkefementes hálózati fúró-vésőkalapács.
  • Karbantartás mentes! Nincs leéget forgórész, szénkefecsere!
  • Bármely tipusú áramfejlesztőről üzemeltethető!
  • Nem érzékeny a kábel hosszabbító okozta feszültség esésre!
  • 1500 W / 45 mm fúrásteljesítmény.
  • Porvédett szerszámbefogás SDS-max fúrókhoz.
  • Digitálisan állítható fordulat- és ütésszám.
  • Alumínium géptest (AHB).
  • Puhabetétes "soft" fogantyú.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységhatároló
  • kalapács zsír
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1500 W
Ütőenergia: 16 J
Üresjárati fordulatszám: 120 / 180 / 240 / 310 ford./perc
Ütésszám: 1200 / 1700 / 2300 / 2950 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 45 mm
Betonban fúrókoronával: 125 mm
Teljes hossz: 535 mm