HiKoki UB18DGLL0Z akkus LED reflektor (akku és töltő nélkül)
14.4/18 V, 140/250 Lux, 1.3 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DGLL0Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
Leírás
  • A 14,4 és 18 V-os Li-ion csúszótalpas akkumulátorokkal üzemeltethető.
  • LED-es (2 soros) reflektor.
  • Működési idő 1 töltéssel kb. 3,5 óra (2 sor LED) / 7 óra (1 sor LED) (18V 3.0Ah akkuval).
  • Kialakításánál fogva használható állítva, vagy akár lógatva.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 14,4 V és 18 V
Akku típusa: Li-ion
Fényerő / mért távolság magas fokozaton: 250 Lux / 1 m
Fényerő / mért távolság alacsony fokozaton: 140 Lux / 1 m
Méret: 198 x 256 x 252 mm